Hulp nodig? Bel ons op: 02 648 98 23

Medewerkers

Voor het begeleiden en organiseren van de verblijven doet Top Vakantie vzw een beroep op een grote groep vrijwilligers. Deze animators, hoofdanimators, instructeurs, Centrumleiders, verpleegkundigen, ... zijn opgeleid binnen Top Vakantie vzw en hanteren de waarden en normen die Top Vakantie wil uitstralen.  

Deze vrijwilligers worden ondersteund door een team vaste medewerkers die steeds voor u klaarstaan:   

  • Afgevaardigd bestuurder: Cedric Blanpain
    • cedric@topvakantie.be
  • Administratief medewerker (inschrijvingen, facturatie, verzekeringen, verloren voorwerpen, …): Sabine Delvaux
    • sabine@topvakantie.be
  • Administratief medewerker (inschrijvingen, facturatie, verzekeringen, verloren voorwerpen, …): Wesley Thys
    • wesley@topvakantie.be
  • Medewerker vakanties met en zonder overnachting en Centrumleiders: Sarah Nijs
    • sarah.nijs@topvakantie.be
  • Medewerker vakanties met en zonder overnachting en Centrumleiders: Kim Bauwens
    • kim@topvakantie.be
  • Vormings- en Communicatieverantwoordelijke: Sarah De Ruyter
    • sarah @topvakantie.be
  • Pedagogisch medewerker (vrijwilligerswerking): Maaike Kneepkens
    • maaike@topvakantie.be
  • Pedagogisch medewerker (vrijwilligerswerking): Annelies Brouckaert
    •  annelies@topvakantie.be
  • Medewerker Marketing, logistiek en locatieverantwoordelijke vakantiecentra zonder overnachting: Kevin Rooms
    • kevin@topvakantie.be
  • Medewerker boekhouding: Rita De Bisschop
    • boekhouding@topvakantie.be

Voor algemene vragen kan u bij ons terecht via onze centrale contactgegevens:
T 02 648 98 23
E info@topvakantie.be