Hulp nodig? Bel ons op: 02 648 98 23

Medewerkers

Voor het begeleiden en organiseren van de verblijven doet Top Vakantie vzw een beroep op een grote groep vrijwilligers. Deze animators, hoofdanimators, instructeurs, Centrumleiders, verpleegkundigen, ... zijn opgeleid binnen Top Vakantie vzw en hanteren de waarden en normen die Top Vakantie wil uitstralen.  

Deze vrijwilligers worden ondersteund door een team vaste medewerkers die steeds voor u klaarstaan:   

  • Afgevaardigd bestuurder: Cedric Blanpain
    • cedric@topvakantie.be
  • Administratief medewerker (inschrijvingen, facturatie, verzekeringen, verloren voorwerpen, …):
    • Sabine Delvaux: sabine@topvakantie.be
    • Wesley Thys: wesley@topvakantie.be
  • Coördinator, medewerker vakanties met overnachting in binnen- en buitenland en verantwoordelijke Centrumleiders: Dorien Mellaerts
    • dorien@topvakantie.be
  • Medewerker vakanties met en zonder overnachting in België en verantwoordelijke Hoofdverantwoordelijken: Zico Van Acker
    • zico@topvakantie.be
  • Vormings- en communicatieverantwoordelijke, AanspreekPunt Integriteit: Sarah De Ruyter
    • sarah@topvakantie.be
  • Pedagogisch medewerker (vrijwilligerswerking en logistiek): Yani Vandermot
    • yani@topvakantie.be
  • Pedagogisch medewerker (vrijwilligerswerking en deelnemers met ondersteuningsnoden): Ilke Deneyer
    • ilke@topvakantie.be
  • Boekhouding: Geneviève Scheers
    • boekhouding@topvakantie.be

Voor algemene vragen kan u bij ons terecht via onze centrale contactgegevens:
T 02 648 98 23
E info@topvakantie.be